Per Brahegymnasiets logotyp
Jönköpings kommuns logotype

Elevhälsan

Följande personer jobbar med elevhälsa på Per Brahegymnasiet:

  1. Annie Kullén

    Skolkurator

    Program

    Estetiska programmet
    Introduktionsprogrammen

    Telefonnummer

    036 10 21 11 072 570 90 27

    E-post

    annie.kullen@jonkoping.se

  2. Annika Åkerström

    Specialpedagog

    Program

    Estetiska programmet
    Introduktionsprogrammen

    Telefonnummer

    070 628 22 63

    E-post

    annika.akerstrom@jonkoping.se

  3. Elinor Waldemarson

    Skolsköterska

    Program

    International Baccalaureate
    Samhällsvetenskapsprogrammet

    Telefonnummer

    036 10 57 21 070 545 35 70

    E-post

    elinor.waldemarson@jonkoping.se

  4. Emil Grabow

    Skolkurator

    Program

    Ekonomiprogrammet
    Hotell- och turismprogrammet
    International Baccalaureate
    Naturvetenskapsprogrammet

    Telefonnummer

    036 10 54 11 0702 87 79 23

    E-post

    emil.grabow@jonkoping.se

  5. Fredrik Garpenrud

    Lärare, Speciallärare

    Program

    International Baccalaureate

    Telefonnummer

    0730 690 734

    E-post

    fredrik.garpenrud@jonkoping.se

  6. Linda Sjögren

    Specialpedagog

    Program

    Ekonomiprogrammet
    Hotell- och turismprogrammet
    Naturvetenskapsprogrammet

    Telefonnummer

    072 512 18 08

    E-post

    linda.sjogren@jonkoping.se

  7. Linnéa Caracitsou

    Skolkurator

    Program

    Ekonomiprogrammet
    Samhällsvetenskapsprogrammet

    Telefonnummer

    036-10 54 25 072-560 80 63

    E-post

    linnea.caracitsou@jonkoping.se

  8. Monica Klingberg

    Skolsköterska

    Program

    Estetiska programmet
    Hotell- och turismprogrammet
    Introduktionsprogrammen
    Naturvetenskapsprogrammet

    Telefonnummer

    036 10 57 54 072 507 02 97

    E-post

    monica.klingberg@jonkoping.se

  9. Nina Karlsson

    Fritidsledare

    Telefonnummer

    070-573 24 84

    E-post

    nina.karlsson@jonkoping.se

  10. Pia Svensson

    Speciallärare

    Program

    Samhällsvetenskapsprogrammet

    Telefonnummer

    036-10 53 94 073-834 03 00

    E-post

    pia.svensson@jonkoping.se

Adress: Residensgatan 7 | 553 16 Jönköping | Exp: 036-10 54 78 |

© Per Brahegymnasiet